Adaptér LC MM OM3 duplex

Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D. Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní. Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem. ... viac
Objednávací kód: 5026106223
Kód výrobcu: SXAD-LC-PC-OM3-D
Výrobca: SOLARIX
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 3,92 €
Cena s DPH: 4,70 €
Porovnanie Obľúbené

Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D. Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní.

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

-|CZ|SK|EN