Adaptér SC MM OM3 duplex

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní - SXAD-SC-PC-OM3-D. ... viac
Objednávací kód: 50261062245
Kód výrobcu: SXAD-SC-PC-OM3-D
Výrobca: SOLARIX
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 2,92 €
Cena s DPH: 3,50 €
Porovnanie Obľúbené

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní - SXAD-SC-PC-OM3-D.

-|CZ|SK|EN