BLACKBOX ACS4001A-R2

CATx DVI-D USB KVM Extender; Rozšíriť vysokom rozlíšení DVI video a naviac USB do 140 metrov od vášho PC. Vynikajúci digitálny video v 1920 x 1200 cez 140 metrov. Možnosti pre jedného / dvoch a štvorlôžkové video a periférne zariadenia USB 2.0. DDC emulácia DDC alebo čítať z monitora ... viac
Objednávací kód: .K-ACS4001-R2
Kód výrobcu: ACS4001A-R2
Výrobca: AVOCENT
Záručná lehota: 12 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 1 154,23 €
Cena s DPH: 1 385,08 €
Porovnanie Obľúbené

CATx DVI-D USB KVM Extender

Rozšíriť vysokom rozlíšení DVI video a naviac USB do 140 metrov od vášho PC.

Vynikajúci digitálny video v 1920 x 1200 cez 140 metrov.
Možnosti pre jedného / dvoch a štvorlôžkové video a periférne zariadenia USB 2.0.
DDC emulácia DDC alebo čítať z monitora podporovaný.
Kompatibilné so všetkými O / SS a mnoho KVM prepínače.
19 "racku a na DIN lištu súpravy k dispozícii.

Teraz môžete mať KVM ovládanie s vysokým rozlíšením grafiky digitálnych tam, kam potrebujete! V CATx DVI-D KVM Extender pre USB vám umožní rozšíriť DVI-D single-, Dual alebo Quad-head video, rovnako ako USB klávesnica a myš s rozlíšením až 1920 x 1200 pri 60 Hz. Nové R2-modely obsahujú kompresiu videa pre ešte vyšší výkon a navyše 16 alebo voliteľný 24-bitovej farebnej hĺbky podporu. Rozšíriť videa až do 140 m pomocou ekonomickej CATx kábla. Lokálne Monitoring Každý nástavec vám poskytne pripojenie pre miestnu zobrazenie. Ak chcete pripojiť miestne klávesnicu a myš, musí byť PC operačný systém podporuje viac klávesníc a myší, a USB.

USB HID
DVI-D KVM Extender podporuje USB HID rozhranie rozšíriť štandardné USB klávesnice a myši, rovnako ako niektoré ďalšie funkcie bohatý USB HID založené na periférne zariadenia, ako sú dotykové obrazovky alebo niekoľko Logitech klávesnice a myši. ACS4004A-R2, rovnako ako ACS4204A-R2 umožňujú pripojiť ďalšie HID zariadenia s rozšírenými funkciami. Tieto modely sú vybavené druhý programovateľný HID rozhranie podporovať aj špeciálne dotykovej obrazovky alebo Yokogawa klávesnice a ďalšie.

Transparentné USB 2.0
DVD-D KVM Extender sú voliteľne k dispozícii s transparentným USB 2.0 prenosu podporu 400/480Mbps. Pomocou týchto modelov svoj systém rozšíriť až štyri USB 2.0 zariadení ako sú skenery, pevné disky, pamäťové karty, tlačiarne a ďalších na vzdialenom konci vášho systému.

RS232/V.24 a stereo audio
Možnosti sériovej a audio odovzdávať tieto údaje spolu s video signálmi. S podporou zvuku môžete vysielať akustické alarmy z vášho servera alebo hudbu v CD kvalite. Ako je obojsmerný prenos zvuku, môžete tiež pripojiť mikrofón na odosielanie zvukového späť do vašej pracovnej stanice. Transparentné RS232/V.24 prenosu (6 vodičov) s až 19.2Kbps umožňuje pripojenie dotykovej obrazovky, grafické tablety aj ďalšie výrobné zariadenia do systému. Dvojaký / quad hlava verzie podporujú iba rozhranie RS-232 s prevodom RX, TX, SGND, ale žiadne signály handshake.

viac Video hlavy
DVI-D KVM Extender sú k dispozícii v jedno-, dvoj-alebo Quad-Head verzie. Vyberte duálny videa alebo quad hlavy verzií, ak máte viac videa aplikácie: ušetríte miesto i peniaze.

19 "a DIN-lištu voľby
Tieto nástavce sú tiež ideálne pre 19 "racku. Nepovinné 19" rack sady trvať až štyri vysielačov iba 1U. Namiesto toho, aby každá jednotka napájanie pomocou priloženého napájacieho zdroja, môžete tiež vybaviť sadu s až tromi jednotkami plus jeden napájací zdroj ACS2009A-PS (mocnosti až štyri jednotky). V priemyselných aplikáciách môžu byť nastavovacie jednotky okrem Quad Video modeks tiež montovať na lištu DIN pomocou voliteľného rackových sadu DRMVACU-S

aplikácie
Bez ohľadu na model je pre vašu aplikáciu, môžete si byť istí, že naše vysoko efektívny kompresný algoritmus bude dodávať veľmi kvalitnú grafiku s plynulým pohybom obrazu. Nadstavcov možno použiť v rôznych aplikáciách: - Digital Signage - dotykovej obrazovky - POS - priemysel - potravinárstvo, alebo dokonca - letisko. To môže byť tiež použitý pre aplikácie, kde je nutné oddeliť počítač od stanice užívateľa, ale stále potrebujú perfektnú kvalitu videa.

-|CZ|SK|EN