Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM)

1000BASE-LX / LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter; Rozhranie: SFP Rýchlosť dátového prenosu (maximálny): 1000 Mbit / s Konektor pre optické vlákna: LC Plug-in module; 1310 nm ... viac
Objednávací kód: 5139010006
Kód výrobcu: GLC-LH-SMD=
Výrobca: CISCO
Záručná lehota: 60 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 565,90 €
Cena s DPH: 679,08 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

1000BASE-LX / LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter

Rozhranie: SFP
Rýchlosť dátového prenosu (maximálny): 1000 Mbit / s
Konektor pre optické vlákna: LC
Plug-in module
1310 nm

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Moduly
Optika Ano