Pigtail 9/ 125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks barvy

SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK Pigtail 9/ 125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy. Specifikace; •Konektor: LC, •Broušení ferule: UPC, •Rozměr vlákna: 9/ 125, •Typ vlákna: G.652.D, •Délka: 1.5 m, •Max. zpětný útlum: >50 dB, •Max. vložný útlum: <0.3 dB, •Cykly připojení/ odpojení: min. 1000, •Prům, ... viac
Objednávací kód: 50261063545
Kód výrobcu: SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
Výrobca: SOLARIX
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na ceste, upresníme
Cena bez DPH: 36,70 €
Cena s DPH: 44,04 €
Porovnanie Obľúbené

SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy.

Specifikace

  • Konektor: LC
  • Broušení ferule: UPC
  • Rozměr vlákna: 9/125
  • Typ vlákna: G.652.D
  • Délka: 1.5 m
  • Max. zpětný útlum: >50 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení/odpojení: min. 1000
  • Průměr ferule: 1.25 mm
-|CZ|SK|EN