Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilný. Simplexný LC konektor pre SM optické káble. Vlnová dĺžka Tx1310nm/ Rx1550nm. Maximálny dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32WDMA-LR20 je 1G SFP optický WDM modul s konektorom LC pre Singlemode kábel na vĺn. dĺžkach Tx1310n ... viac
Objednávací kód: 53904909
Kód výrobcu: 100-32WDMA-LR20
Výrobca: SIGNAMAX
Záručná lehota: 36 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 20,95 €
Cena s DPH: 25,14 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilný. Simplexný LC konektor pre SM optické káble. Vlnová dĺžka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximálny dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32WDMA-LR20 je 1G SFP optický WDM modul s konektorom LC pre Singlemode kábel na vĺn. dĺžkach Tx1310nm a Rx1550nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojenia pomocou funkcie DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Štandardná záruka je 3 roky. Každý modul je individuálne testovaný.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Optika Ano