TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module; Podrobnosti o produkte; Ak chcete zvýšiť rýchlosť Vašej siete na maximum a zároveň nekupovať drahé plne osadené optické zariadenia, potom je optický transceiver tou najlepšou voľbou. Popis produktu: Transceivery je možné osadzovať postupne pod ... viac
Objednávací kód: 51722310
Kód výrobcu: SM311LS
Výrobca: TP-LINK
Záručná lehota: 60 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 28,78 €
Cena s DPH: 34,54 €
Porovnanie Obľúbené

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module

Podrobnosti o produkte
Ak chcete zvýšiť rýchlosť Vašej siete na maximum a zároveň nekupovať drahé plne osadené optické zariadenia, potom je optický transceiver tou najlepšou voľbou.

Popis produktu:
Transceivery je možné osadzovať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete. Pri zmene konfigurácie tiež nie je nutné meniť celý aktívny prvok - stačí iba výmena jednotlivého transceiveru. S transceiverom TL-SM311LS dosiahnete niekoľko kilometrového spoja. Modul je napájaný priamo zo switchu.

Parametre:
Hmotnosť: 0,12 kg
Konektor: 2x konektor LC (Duplex)
Max. dĺžka spoja: 20 km
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Optický kábel: 9/125
Ostatné: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module
Prevádzková teplota: 0 - 40 °C
Prenosová rýchlosť: 1 Gbps
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Podpora DDM

-|CZ|SK|EN