Zigbee Control Station Z1

TRUST Zigbee Control Station Z1; Podlehněte i vy chytrému domovu, vyberte si z široké řady produktů TRUST Zigbee SmartHome. Toto inteligentní řešení vám usnadní ovládání osvětlení a zabezpečení vašeho domova. To vše bezdrátově, zdarma a z libovolného místa – pomocí smartphonu nebo tabletu. ... viac
Objednávací kód: 216650904
Kód výrobcu: 71168
Výrobca: TRUST
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: obvykle 2 týždne
Cena bez DPH: 55,53 €
Cena s DPH: 66,64 €
Porovnání Oblíbené

TRUST Zigbee Control Station Z1
Podlehněte i vy chytrému domovu, vyberte si z široké řady produktů TRUST Zigbee SmartHome. Toto inteligentní řešení vám usnadní ovládání osvětlení a zabezpečení vašeho domova. To vše bezdrátově, zdarma a z libovolného místa – pomocí smartphonu nebo tabletu.

To nejlepší pro vás
Ovládejte pohodlně světla pomocí smartphonu nebo tabletu
Sledujte svůj domov pomocí senzorů a získávejte výstražné upozornění
Nastavujte různé scénáře a časovače pro automatizaci osvětlení
Srdce celého systému
Srdcem celého systému je ovládací stanice TRUST Zigbee Control Station Z1, ke které snadno a rychle připojíte další příslušenství. Následně máte jedinečnou možnost, pomocí zdarma dodávané aplikace, kontrolovat a ovládat jejich činnosti.

Je to jen na vás
Vyzdobte svůj domova barevnými světly a vytvořte pomocí stmívání a změnou barev tu nejlepší atmosféru pro jakoukoliv chvíli. Tento inteligentní systém můžete rozšířit tak, jak se vám bude líbit.

Ovládněte světla
Zhasínejte, rozsvěcujte, měňte barevnou teplotu, ztlumujte nebo přepínejte světla pomocí chytrého zařízení - ať už jste doma, na cestách nebo v kanceláři.

Více na webu výrobce: https://www.trust.com/en/product/71168-zigbee-control-station-z1

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Digitální domácnost kompatibil Ano
Kompatibilita ZigBee
Oblast využití Osvětlení
Připojení Bezdrátové
Rozšiřitelnost Otevřený systém